• Wpisów: 1666
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 02:19
  • Licznik odwiedzin: 255 959 / 1918 dni
 
zalmicie
 
Witajcie Kruszynki :*
Wpis będzie krótki, zwięzły i na temat.
Przez 3 dni dietę trafił szlak.
Przez 3 dni zrobiliśmy sobie z Miśkiem "libacje alkoholową" straciłam rachubę ile piw się wypiło. Wpadło ; prince polo, kinder bueno, 2x chrupki bekonowe jedzone na pół i chrupki orzechowe.
Z normalnego jedzenia było ; filet wędzony z pieprzem, dwie może trzy parówki i wczoraj obiad - makaron razowy z brokułem i szynką z kurczaka.
Przez 3 dni diety nie było jak widać ale ćwiczenia tak oprócz wczorajszego dnia. Wczoraj i dziś czuję się okropnie. Jak mały balonik. Wydeło mnie. Jest mi cholernie nie dobrze. Chyba mam kaca.
We wtorek ćwiczyłam z Miśkiem. Chciał zamówić pizze ooo jejku jak się cieszę,że tego nie zrobiliśmy po pijaku!! Jego przekonywanie brzmiało tak :
-Zamówimy pizze, zjemy ją sobie a potem żeby spalić kalorie będę z Tobą ćwiczył.
Chyba zapomnieliśmy o tej pizzy albo było zbyt późno. Bogu dzięki.
**
Dziś Tłusty Czwartek. Nie zjem pączka. Gdyby nie te 3 dni tzw. Wielkiego Żarcia mogła bym się skusić...ale po tych dniach mam serdecznie dość.
życzę.jpg

pączkii.jpg

Siedzę po kąpieli w szlafroku i zaraz muszę się szykować, ponieważ jadę do mamy. Stan zdrowia się pogorszył miałam telefon ze szpitala. Muszę pogadać z lekarzem. I to był jeden z głównych powodów dla których się najebałam.

*coś z przymrużeniem oka:
wysyłam.jpg


Także dzień ważenia przekładam. Odliczanie :
2Dni do szkoły
7Dni do ważenia
8Dzień deski powyżej 40sekund
6Dzień Wyzwanie na pośladki
3Dzień Wyzwanie na Krzesełko
I teraz nie wiem czy wyzerować te wyzwania czy zacząć na tym na czym skończyłam (?) Bo już sama się pogubię za niedługo...Wyzwanie z Krzesełkiem mogę wyzerować bo to dopiero 3Dzień natomiast nie wiem co z Wykrokami...

Motywator :
motylll.jpg


Ps1 : Misiek po pijaku się SAM pomalował :D gdybyście to widziały :D pytał do czego jest to do czego tamto ja mówiłam patrzę a On się maluje :D Poszedł do pracy wypity i z pomalowanymi oczami, ponieważ nie zeszły do końca xD

Ps2 : Grubo ponad 100 tysięcy odwiedzin jesteście kochane / kochani :*
Bóg z Wami ♥

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego