Wpisy użytkownika ωαℓ ѕιę тσ נєѕт мóנ śωιαт ! z dnia 13 lutego 2015

Liczba wpisów: 1

zalmicie
 
Dzień Dobry :)
133 dni do Wakacji ^^
Widziałam się z mamą. Nie jest dobrze... Rozmawiałam z lekarzem, mówił że jest bardzo agresywna w stosunku do innych pacjentów , potrafi w nocy postawić na nogi cały oddział a lekarze i pielęgniarki nie mogą sobie dać wtedy rady. Rozmawiałam z nią, da się , rozumie co do niej mówię ale 'Jest mądrzejsza od wszystkich' - niestety.
Lekarz powiedział, że jak nie będzie się stosować do jego zaleceń wgl nie wyzdrowieje. Problem w tym, że ona nie chce się stosować, ona jest indywidualistką i ciężko jest  jej narzucić kogoś wolę...Ale coś będzie trzeba zrobić , ponieważ tak być nie może! Lekarz wyraźnie dał do zrozumienia że mama wyzdrowieje ale jak dam kopertę. Nie ciężko było  to zrozumieć, ponieważ użył takiego zdania 'No wie pani...my tutaj nie mamy warunków żeby leżała osobno, niby da się coś zrobić ale wie pani...' i gadka dalej o leczeniu. Nie powiedział w prost ale dało się to odczuć. Mama zadowolona była jak byłyśmy na palarni i mogła się pochwalić swoją córką , czyli mną :) Widać że nie czuje się tam źle, wśród 'koleżanek' . Powiedziała mi , że powiedziała lekarzowi że chce wyzdrowieć i żeby trzymał ją jak najdłużej się da - to coś już znaczy , że wie ,że jest problem. :( W drodze do niej w autokarze modliłam się, modliłam się o jej zdrowie . Rzadko kiedy to robię, bo nie umiem. Ale wtedy...umiałam...myliłam się ale co z tego...nie o to tutaj chodziło...chodziło o rozmowę z Bogiem a nie o wyuczoną formułkę , którą nazywamy modlitwą.
**
Mam okres.
Dwa dni przed okresem waga pokazała 57 kg :/ kurwa mać! :/
Nigdy się chyba tego nie pozbędę ! ...
Bilans dziś ;
*Nic
*Woda
*Nic

Aktywność ;
*20 x przysiady- SQUTY z obciążeniem po 1 kg na rękę
*10 x ćwiczenia na plecy z obciążeniem po 1 kg na rękę
*25 x brzuszki
Wszystko zrobione x2 :) jest jest :D kocham to :D
I znalazłam nowe ćwiczenie ^^ Bardzo mi się spodobało :)
*Skrętoskłony Tułowia - dotknięcie jednym łokciem do przeciwnego kolana - 10x :)
Bardzo fajne to ćwiczenie :) rozciąga :D i myślę ,że jest dobre na boczki ^^ zobaczymy :)
będę ćwiczyła je codziennie ale nie tylko 10x będę starała się 20x potem więcej :)
Burczy mi w brzuchu ale nie chce mi się jeść .
**
W drodze powrotnej od mamy weszłam do sklepu z butami. Kupiłam bardzo ładne półbuty ^^ za jedyne 9 zł :D dobre co nie ? :) hehe u mnie to takich tanich sklepów nie ma :/
**
Wczoraj był tłusty czwartek , był grzech. Całkiem spory.
*Pół pączka z dżemem
*Pączek z kremem :/
bosko kurwa :/
**
Dziś Piątek Trzynastego ciekawe co złego mi się przydarzy ... albo co dobrego xD muszę kupić zdrapkę ^^
**
Jutro Walentynki. Nie zapowiada się nic ciekawego...Ostatnia sobota karnawału a ja pewnie w domu będę siedziała...gdzieś do 19 będę zamulała w domu z moim...albo on będzie spał bo nockę jutro ma. Super co. Walentynki a ja zostanę sama, jeszcze gdybym nie była w związku to spoko ale jestem i co z tego? Wielkie NIC.
Dobrze, że na Dzień Kobiet jakieś palny mam, muszę tylko dogadać się z dziewczynami.
**
'Zniszcz ten Dziennik' jak sama sobie nie kupie to na pewno nie dostanę. Prawie miesiąc po moich urodzinach i książki jak nie było tak nie ma, a kasa była eh.. bosko.
Trudno , jak się to mówi 'UMIESZ LICZYĆ LICZ NA SIEBIE'. Bo w gruncie rzeczy tylko sama sobie zostanę.
**

oby.jpg


doo.gif


Chudego Kochani :*
Oby pech Was ominął ;)
  • awatar motena: Mam nadzieję ,że twoja mama wyzdrowieje . Lepiej jednak coś zjeść ...
  • awatar PrincessDomiii: Ja wiem, że to trudna sytuacja i życzę twojej mamie zdrowia, ale zjedz coś, bo to nie jest zdrowe.
  • awatar PrincessDomiii: Trzymaj się!
Pokaż wszystkie (8) ›